Reference.

Máme stálé a spokojené zákazníky...

Stanislav Perkner

marketingový ředitel

Spolupráce mezi Auto Palace Group a společností Completely funguje již 20 let. Za tuto dobu s námi prošli mnoha změnami spojenými s vývojem značky Auto Palace Group. Znají nás tak dobře, že v nich nalézáme partnery, kteří nám kryjí záda a můžeme se na ně plně spolehnout. Poskytují nám full servis ve všech směrech našich potřeb. Vytvořili a spravují naše webové prezentace. Vytváří reklamní kampaně, zajišťují veškeré promo materiály, které naše společnost potřebuje, a to od vizitek po billboardy.

Petr Bernat

marketing

Se společností COMPLETELY spolupracujeme velmi intenzivně, jsme velmi spokojeni s jejich službami. Vytvořili pro nás nový web, pomáhají nám s grafickým ztvárněním a výrobou promo materiálů a naši spolupráci úspěšně dále rozvíjíme. Cením si především toho, že jsme naladěni na stejnou vlnu co se týká vizí propagace naší společnosti.

Jiří Komrska

specialista marketingu

Jsme naprosto pokojeni se službami společnosti Completely. Vytváří pro nás kompletní promo materiály. Také pro nás vše vyrábí – od tiskovin až po on-line bannery a mailingy. Jsme velmi spokojeni a naší spolupráci jsme rozšířili o výrobu a správu webových prezentací a SEO.

Filip Kučera

marketingový ředitel

Výborná spolupráce od A do Z. Za velkou výhodu považuji maximální flexibilitu a ochotu vyjít vstříc v každé situaci. Také dovedou navrhnout řešení na míru i v případě nestandardních požadavků. 

© 1999 - 2020 Completely s.r.o. Prague. Všechna práva vyhrazena. Ochrana osobních údajů.

Všechna audiovizuální díla uvedená na tomto webu jsou chráněna autorským zákonem.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram sociální Icon